A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великовисторопська гімназія з дошкільним відділенням та початковою школою Лебединської міської ради

Новини

Дата: від до Скинути

Тиждень безпеки дорожнього руху

17 травня, в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху для учнів школи були проведені низка заходів "Про безпеку на дорозі дбай, себе оберігай!" під час яких діти приєдналися до єдиного національного уроку " Безпечна дорога додому", повторили правила безпеки дорожнього руху, розглянули ситуаційні завдання,    створили лепбук "Безпека на дорозі" та вивчали дорожні знаки нашого села.

15:53 17.05.2023

Фотоквест до Дня матері

У Великовиторопському ЗЗСО пройшов онлайн  фотоквест до Дня матері "Моя мама найкраща".

22:36 15.05.2023

37-ма річниця аварії на ЧАЕС

Україна відзначає 37-мі роковини з дня Чорнобильської трагедії. Чорнобильська катастрофа лишила слід не лише в життях, а й в серцях українців.Це найбільша техногенна катастрофа, що відбулась на території України.

12:36 26.04.2023

Електронна платформа "Мрія"

Департаментом кіберполіції Національної поліції України, спільно з партнерами розроблено електронну платформу «Мрія», що створена для об’єднання проєктів, реалізованих у синергії Кіберполіції України та волонтерів. Основною метою проєкту є протидія кремлівській пропаганді та фейковим або проросійським ресурсам у мережі Інтернет.

10:18 30.01.2023

День Соборності України

Українська мрія - єдність, свобода та незалежність. Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, а з грудня 2011 року святкується як День Соборності та Свободи України. Навіть зараз, у нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною, адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого і тих, хто зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.  До Дня Соборності України учні 2 класу під час виховної години "Єдина країна - єдиний народ" виготовили Лепбокс Україна з цікавими та пізнавальними завданнями.

16:13 23.01.2023

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

Великовисторопський ЗЗСО висловлює щирі співчуття родині та близьким захисника України – Коробейника Василя Генадійовича з приводу героїчної загибелі їх сина, та нашого колишнього учня.

09:56 28.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора