A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великовисторопська гімназія з дошкільним відділенням та початковою школою Лебединської міської ради

ДОШКІЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ

ДНЗ "Зірочка"

Наш садочок – велика сім’я,

Друзів радісних сонячне коло.

Це куточок планети Земля,

Мальовнича природа навколо.

Тут співають в саду солов’ї,

Вітер коси березам сплітає,

Непомітно тут діти малі

Як гриби від дощу підростають.


В основу нової освітньої політики нашої держави покладено пріоритетність дошкільної освіти як фундаменту, закладеного в перші роки життя, залежить динаміка особистісного зростання дитини, її життєві установки та світосприйняття в майбутньому, а відтак і рівень сукупного інтелекту нації.

Головна мета роботи нашого дошкільного навчального закладу – створення сприятливих умов для особистісного ставлення дітей, забезпечення збалансованого розвитку, узгодженість у житті основних тенденцій до самореалізації, саморозвитку та самозбереження, формування життєвої компетентності, розвитку ціннісного ставлення до світу природи, культури, людей, самих себе, а також виховання здорової та компетентної особистості.

Насамперед, необхідно зберегти пріоритети охорони життя, зміцнення психічного і фізичного здоров’я дошкільників, забезпечити їх своєчасний та повноцінний фізичний розвиток. Не варто вдаватися до надмірної інтенсифікації розумового виховання, до чого останнім часом схиляються батьки та окремі педагоги, мотивуючи це необхідністю якісної підготовки дитини до школи. Важливо посилити саме розвивальний і виховний аспекти розумового виховання приділити увагу формуванню мотивів пізнавальної діяльності, розвитку інтелектуальних почуттів та вміння суспільної взаємодії.


Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора